Najnowsze technologie wytwarzania obrazu

Wysokiej klasy urządzenia które służą do przekazu informacji marketingowych mierzonych do dużej rzeszy adresatów to aktualnie jedyna technologia uniwersalnie stosowana, jaka pozwala na emitowanie obrazów o bardzo dobrej jakości przy zachowaniu doskonałej widoczności przez użycie wysokiej siły diod LED.
telebimy elektroniczne
Wprowadził: Mikey
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jak dotąd wyłącznie tak zwany ekran LED - bowiem to o nim mowa - pozwala efektywnie pokonać silne światło słoneczne. Czyni go to doskonale zauważalnym w silnym świetle dziennym. Do przetworzeniu obrazu cyfrowego stosuje się przeważnie sygnał DVI, który jest wysyłany z karty graficznej przemysłowego komputera. Obraz ten trafia do procesora telebimu poprzez przewód - www.termoaparatura.com.pl - transmisyjny, gdzie przetworzony jest przez graficzny procesor, jakiego zadaniem jest dzielenie obrazu na kwadraciki wysyłane wprost do pojedynczych moduł (serwis www)ów . Każdy moduł raz jeszcze przetwarza każdy fragment obrazu przy użyciu tak zwanego mikroprocesora wizyjnego i nareszcie obraz nadawany jest do podzespołów wyświetlających zawierających diody ledowe. Istnieją dwie technologie emitowania takiego rodzaju obrazu. Jedną jest technika, w której na każdy z pikseli wchodzą 3 diody LED: niebieska, zielona i czerwona. Diody LED funkcjonują nie inaczej niż w typowym ekranie telewizyjnym, to znaczy przez kombinację jasności świecenia indywidualnych diod monitora. W ten sposób ekran LED (medas media) osiąga obraz w różnych kolorach. Technika ta ma zastosowanie przede wszystkim w telebimach używanych na zewnątrz, w jakich wykorzystuje się diody SMD jak też w ekranach LED wewnętrznych (jednak o o małej rozdzielczości).


W wolnej chwili

Kiedy chcesz się trochę dowiedzieć o ochronie przeciwpożarowej, wtedy z pewnością ten artykuł przeznaczony jest dokładnie dla Ciebie

Zraszacze
Wprowadził: Schüco
Podpatrzone na: Schüco
Kiedy śledzisz na bieżąco naszą stronę internetową, wówczas zdecydowanie wiesz, że niedawno rozpoczęliśmy cykl tekstów na temat wszelkiego rodzaju nowoczesnych maszyn technicznych, które powodują, że jest nam na co dzień o wiele łatwiej funkcjonować. Dzisiaj z kolei chcemy odpowiedzieć Ci, jak działają instalacje ppoż w dużych firmach. Serdecznie polecamy zapoznanie się z tekstem na ten temat – kiedy w Twojej firmie dojdzie przykładowo do pożaru, wówczas na pewno dobrze będzie znać wszelkie kwestie oraz wiedzieć, w jaki sposób działa taki system przeciwpożarowy.

monitor
Wprowadził: uPrism co.,ltd.
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Następna technologia wyświetlania obrazu przy zastosowaniu diod ledowych zapewnia dużo większe możliwości oraz zachowuje większą głębokość barw. W celu pozyskania jak najwyższej jakości obrazu w monitorach z piksel bis zastosowano na każdy piksel aż 4 diody ledowe - o jedną czerwoną więcej. Mamy więc: 2 w kolorze czerwonym, jedną niebieską i jedną zieloną. Użycie tego układu diod wypływa z nieliniowej czułości naszego wzroku na kolory. Układ ten dopuszcza też korekcję jasności wszelkich diod LED tak aby móc zmniejszyć fabryczne niezgodności w nasileniu i jasności emitowanego światła poszczególnych punktów.
18-06-22 12:35:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.