ze świata motoryzacji

Niezawodne ubrania dla motocyklistów

Dla fanatyków podróżowania na motocyklu sprzęt nie jest jedynym wydatkiem. Muszą oni wyposażyć się też w kask i oczywiście w odpowiednią odzież. Dodatkowo, jeśli przemieszczają się na dalekich trasach na motocyklu niezbędne im będą sakwy.
samochody amerykańskie - części
Wprowadził: normcar
Podpatrzone na: http://www.normcar.pl/

Auta amerykańskie

Wybór auta uzależniony jest od dużej liczby elementów. Dla jego ułatwienia tworzone są różnorodne rankingi marek oraz modeli, sporządzane na podstawie rozmaitych kryteriów. Jednym z najważniejszych elementów jest bezpieczeństwo, które każde auto powinno zapewniać na jak najwyższym poziomie. Na ten aspekt w szczególności zwracają uwagę klienci planujący korzystać z pojazdu wspólnie z rodziną, a zwłaszcza ci posiadający małe dzieci.
autostrada
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Gdzie naprawić samochód?

W tych czasach auto nie jest specjalnym luksusem. Przy umiarkowanych zarobkach można pozwolić sobie na kupno całkiem niezłego, używanego samochodu. Kiedy już będziemy mieć własne cztery kółka, dobrze jest orientować się, gdzie, w przypadku jakichkolwiek usterek, można go naprawić. Znane marki jak choćby skoda serwis mają w każdym mieście, a zdarza się więcej niż jeden.
Wprowadził: HONDA

Odzież motocyklowa na ciepłe dni

Zima minęła, a więc czas jest odpowiedni, aby zasiąść za sterami swojego motoru. Trzeba już teraz wybrać się na wiosenne zakupy dodatków do motocykla oraz dopasowanej odzieży. Aby trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samym tym zagadnieniem, dowiedzieć się, jakie zalety i specyficzne cechy posiada odzież motocyklowa. Jakie jednak są to cechy, jak wybrać ją przed wyruszeniem na trasę?

Jakiego rodzaju kurtkę wybrać na motor?

Zima minęła, a więc czas najwyższy zasiąść za sterami własnego motoru. Dobrze jest już teraz wybrać się na wiosenne zakupy dodatków do motocykla oraz dopasowanej odzieży. Aby trafnie wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią, dowiedzieć się, jakie plusy i specyficzne cechy posiada odzież motocyklowa. Jakie jednak są to cechy, jak wybrać ją przed wyruszeniem na trasę?
Wprowadził: HONDA

Na co zwrócić uwagę wybierając rękawiczek na motocykl?

Jednym z najważniejszych akcesoriów koniecznych przy posiadaniu i jeździe na motocyklu jest odzież. To tylko dzięki dokładnie dobranym elementom ubioru użytkownik jest chroniony przed zmiennymi warunkami zewnętrznymi, a co najważniejsze przed groźnymi skutkami ewentualnej kolizji. Dlatego też na przykład kaski motocyklowe, które są najbardziej istotną partią ubioru motocyklisty, stanowią element regulowany przez specjalne dokumenty. Typ i szczegółowe właściwości takiego kasku określają konkretne normy. Niestosowanie się do tych zasad grozi z kolei karą pieniężną. Niezwykle istotnym elementem ubioru są również rękawice motocyklowe. Mają za zadanie osłaniać dłonie, które bardziej niż inne partie ciała są narażone na wpływ warunków zewnętrznych podczas prowadzenia maszyny.

Samochód na krótkiej wycieczce

Pod wpływem ogólnego postępu w komunikacji, techniki i globalnego handlu, pojawiła się też potrzeba szybkich, krótkich wypraw. W przeciwieństwie do minionych epok, w jakich każda wyprawa dalsza niż o dzień jazdy musiała być świetnie zaplanowana, była droga i trudna, dzisiaj da się napotkać ludzi, którzy o świcie dostają od kierownika przykaz:
Wypożyczalnia aut, wynajem samochodu ceny
Podpatrzone na: http://www.prorent.com.pl/

Kiedy warto wynająć auto?

Koszty używania własnego auta nieustannie pną się w górę – wiele ludzi preferuje korzystanie z MPK. Jednakże bywają takie sytuacje, gdy pojazd jest niezbędny. Czasami podróż samochodem to najbardziej opłacalna rzecz podczas wczasów. Jeśli ma się własny środek transportu, można zwiedzić więcej, nie czując presji czasu. Własny samochód okazuje się przydatny także, gdy zmienia się miejsce zamieszkania. Ciężko wozić meble i wszystkie zebrane przez lata przedmioty autobusem. Następnym przykładem sytuacji, kiedy wypożyczalnia samochodów staje się najważniejszym miejscem do złożenia wizyty, jest posiadanie w mieszkaniu osoby chorej, która powinna być transportowana pojazdem. Wynajmowanie za każdym razem taksówki może stać się zwyczajnie zbyt kosztowne. Analogiczna konieczność wynajęcia auta pojawia się, gdy żonie przychodzi termin połogu – ciężarną kobietę należy szybko przetransportować do szpitala, a karetka zazwyczaj dociera zbyt długo.
Samochód osobowy
Wprowadził: order_242
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Parę informacji o pojazdach marki Fiat

Po naszych ulicach jeździ naprawdę niemała liczba aut produkowanych przez wywodzący się z Włoch koncern Fiat. Koncern ten wytwarza nie tylko samochody osobowe, ale również samochody którymi dostarczany jest towar do sklepów.
Wprowadził: maohamed.shaaz

Bezpieczna jazda busem

Jeśli potrzebujesz firmy, która zajmuje się wynajmowaniem autobusów, powinieneś zacząć od sieci. Do Google wklej słowa „autokary Kraków”. Możesz oczywiście dać tam odmienne miasto. Jak widać, znalezienie firmy jest proste, takich działalności w grodzie Kraka jest wiele. Schody zaczynają się, gdy trzeba zdecydować się na którąś z nich.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.