Najważniejsze jest ciągle doskonalenie!

Specjalista od HR w biznesie to ma niełatwy żywot. Jak wszyscy wiedzą, człowiek jest naczelnym elementem w olbrzymiej ekonomicznej maszynerii. Powinno się najpierw przeprowadzić trudny proces szukania ludzi na posadę.
Niełatwo znaleźć człowieka, który może wziąć na siebie tak wymagające wyzwania, jak na przykład zarządzanie zmianą. Kiedy już obsada działalności zostanie skompletowana, należy czuwać nad wszystkimi zatrudnionymi.
szkolenie
Wprowadził: David Brewer
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Najważniejszym zadaniem specjalisty od human resources jest prawidłowe dbanie o podwyższanie umiejętności kadry. Najlepszy podwładny to taki, który jest zadowolony w pracy i nieustannie poznaje nowe rzeczy, które powodują, że pracuje wydajniej. Dlatego szkolenia Kaizen dla kadry są tak ważne.

Ale nie wyłącznie szarzy pracownicy potrzebują czasem dokształcania. Bywa, że sytuacja biznesu staje się trudna i konieczne są osoby, które zapewnią skuteczny konsulting (o konsultingu na Zasadza się to na tym, że do przedsiębiorstwo zatrudnia konsultingową agencję, która deleguję zespół fachowców, których zadaniem jest doradztwo szefostwu.
szkolenie iso
Wprowadził: Juhan Sonin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Dobry consulting jest potrzebny nie jedynie wtedy, gdy przedsiębiorstwo wpada w kłopoty finansowe, lecz również gdy pojawia się jakaś możliwość biznesowa. Najlepszym przykładem tutaj jest fuzja dwóch przedsiębiorstw – proces bardzo trudny, który wymaga wielu merytorycznych analiz.

Kolejnym wartym uwagi sposobem na zwiększanie kwalifikacji zatrudnionych jest szkoła (szczegóły tu...) coachingu . Coach jest przydzielany do jakiegoś pracownika (zazwyczaj na menagerskim stanowisku), by kierować jego pracą. Taki trener z początku przez kilka tygodni śledzi swojego podopiecznego i gromadzi ważne obserwacje, a potem przez dłuższy czas stara się wskazać mu, co warto zmienić. Chodzi tu nie wyłącznie o takie zawodowe zdolności, jak chociażby zarządzanie procesami, ale także między innymi o nastawienie do podwładnych. Nawet najwydajniejsi pracownicy przedsiębiorstwa mogą mieć jakieś mankamenty – dzięki pomocy trenera da się je szybko wyeleminować.


W wolnej chwili

Konsulting i szkolenia - rozwiązania, których celem jest wsparcie prowadzonej przez ciebie firmy

Praca przy komputerze
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu
Nawet odnosząca sukcesy marka czasami potrzebuje pomocy z zewnątrz. Najbardziej dziś, kiedy dla gospodarki zbliżają się trudne czasy, bo z Zachodu płynie fala kryzysu. To chwila, kiedy dobry konsulting może uratować firmie życie.
18-07-12 03:38:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.