Zakupy u sąsiada zza zachodniej granicy

Towary z Niemiec
Podpatrzone na: http://www.luna24.pl/
Wielką i ciągle wzrastającą popularnością na krajowym rynku cieszą się rozmaite produkty z Niemiec. Oferowane są w wielu punktach – w hurtowniach, na bazarach, a także w specjalnych punktach sprzedaży. Coraz częściej widzi się punkty sprzedaży o takim asortymencie, zarówno w większych miastach, jak i małych miejscowościach. Słodycze oraz inne towary spożywcze, takie jak kawa, konserwy, przyprawy, a w największym stopniu produkty chemiczne nabywane są najczęściej. Ich popularność zdeterminowana jest wieloma czynnikami, z których tylko niektóre są prawdziwe.

Niemiecka chemia gospodarcza
Najbardziej poszukiwaną i najchętniej wybieraną grupą produktów jest chemia z Niemiec. Co ciekawe, największym powodzeniem cieszą się kosmetyki, jak na przykład kosmetyki zapachowe, antyperspiranty, żele pod prysznic.

Dlaczego wybierane są niemieckie towary?
Jak nadmieniono wcześniej, spora liczba mieszkańców kraju uważa zachodnie towary za lepsze od krajowych. Pokutuje przekonanie, że niemieckie proszki do prania są bardziej wydajne. Wynika to z faktu, że za zachodnią granicą proszki są bardziej skoncentrowane, co pozwala na zużywanie mniejszej ilości do każdego prania. Gdy jednak dokona się zestawienia cen, zauważyć można, że koszty wykorzystywania proszku z Polski oraz tej samej marki niemieckiej są równe. Odmienna sytuacja występuje w przypadku produktów spożywczych. Słodycze z Niemiec uznaje się niejednokrotnie za lepsze i bardziej zróżnicowane. Ponadto w Niemczech można znaleźć więcej odmian słodyczy popularnych marek niż w Polsce. Zanim więc określony rodzaj dotrze do kraju, można go otrzymać w sklepie z towarami z Niemiec.
Słodycze - szczegóły tu... - towary: sprawdź tutaj
Wprowadził: k.s.
18-07-12 10:42:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.