Graficzna wyszukiwarka projektów domów - nowy łatwy sposób na znalezienie idealnego projektu - projektoskop.pl

Graficzna wyszukiwarka projektów domów - nowe narzędzie na portalu projektu domu, który w 100% odpowiada naszym oczekiwaniom to nie lada wyzwanie. Ten proces ułatwia graficzna wyszukiwarka projektów, która w prosty sposób umożliwia przeglądanie liczącej prawie 10 tys. projektów bazy portalu To pierwsze tego typu narzędzie w Internecie.

Ogromna liczba gotowych projektów domów, oferowanych przez biura projektowe, daje klientom szerokie możliwości wyboru. Problemem jest jednak odnalezienie projektu spełniającego oczekiwania. Przeglądanie projektów jest bowiem bardzo czasochłonne. Jeśli na przeglądanie projektów chcielibyśmy poświęcić jedną godzinę dziennie, to na zapoznanie się ze wszystkimi propozycjami domów w najpopularniejszej grupie (120-140 m2 powierzchni użytkowej), musielibyśmy poświęcić aż dwa tygodnie!

Osoby, które chcą rozpocząć budowę własnego domu często mają w głowie wymarzony rozkład nowych czterech kątów. Chcą na przykład, aby kuchnia była w bezpośrednim sąsiedztwie jadalni i pokoju dziennego, a gabinet miał okno wychodzące na ogród.

Na portalu budowlanym użytkownicy mogą obejrzeć prawie 10 tys. gotowych projektów domów. Jak z tej ogromnej liczby wyselekcjonować projekty, które najbardziej odpowiadają naszym gustom i potrzebom? Udostępnione niedawno innowacyjne narzędzie wyszukiwania graficznego pozwala w łatwy i intuicyjny sposób dotrzeć do interesujących nas projektów domów.

Na wirtualnym planie użytkownicy mogą rozmieścić poszczególne pomieszczenia wedle swoich upodobań i w ten sposób sortować projekty dostępne na portalu Przykładowo jeśli interesują nas projekty domów, w których kuchnia znajduje się po lewej stronie od drzwi wejściowych - wystarczy po prostu przenieść ikonkę z tym pomieszczeniem w odpowiednie miejsce na siatce, a system wybierze wszystkie projekty, które spełniają to kryterium. Graficzna wyszukiwarka projektów domów znacznie skraca czas, jaki użytkownik musi spędzić na przeglądaniu ofert poszczególnych biur projektowych.

Wyszukiwarka realizuje też bardziej skomplikowane zapytania, uwzględniając nasze wymagania pod kątem kilku kondygnacji. Przydatna jest również opcja przeglądania projektów w odbiciu lustrzanym w stosunku do pierwotnie założonego układu.

W wolnej chwili

Jazda wypożyczonym autem

Jest mnóstwo przypadków, w których wydzierżawienie samochodu jest konieczne. Przyjrzyjmy się im dokładniej, bo w naszym kraju nie trudno odszukać przedsiębiorstwo, które oferuje wynajem auta. Rzeszów, Gdańsk, Legnica – generalnie takie przybytki funkcjonują wszędzie.


Opracowana przez twórców portalu we współpracy z wiodącymi polskimi biurami projektowymi, wyszukiwarka to pierwsze tego typu narzędzie dostępne w Internecie.

Model biznesowy portalu opiera się na długoterminowych umowach z biurami projektowymi, które oferują prezentowane w portalu projekty domów oraz na przychodach z reklam. Dokładnie sprecyzowana grupa docelowa (osoby planujące budowę domu jednorodzinnego) sprawia, że jest to ciekawa propozycja dla reklamodawców. W Projektoskopie reklamuje się między innymi producent okien dachowych Veka, dachówki Braas oraz betonu komórkowego Bruk (wizytówka Firma Profence kliknij
18-08-02 09:10:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.