Urokliwe turystyczne miejscowości w Polsce

Sopocka plaża
Wprowadził: maciekbor
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/
Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że aby wypocząć i nabrać dystansu do pracy i codziennych spraw nie trzeba wyszukiwać najdalszych zakątków świata i luksusowych wycieczek. Zazwyczaj to co najbardziej atrakcyjne, znajduje się tuż obok nas. Przykładem tego są niezwykle urokliwe miejsca w Polsce, słynące ze swych uzdrawiających zalet. Dodatkowym plusem będą małe ceny zakwaterowania a noclegi w Ciechocinku na pewno nie zrujnują naszej kieszeni.

Urlop nie tylko dla seniorów

W wolnej chwili

Bułgaria - wczasy dla każdego

wakacje, wczasy
Podpatrzone na: http://www.eccoholiday.com/
Bułgaria jest państwem, który spełnia wszelkie warunki, żeby zostać urlopowym miejscem, które każdego roku może być odwiedzane przez setki turystów z Polski. W czasie PRL nad Morze Czarne chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Obecnie te dobre czasy dla oferty turystycznej ''Bułgaria wczasy'' mogą znów powrócić, gdyż region ten po latach kryzysu gospodarczego ponownie zaczyna inwestować w turystykę. Do Bułgarii warto wybrać się szczególnie latem. W tym czasie można liczyć na piękną pogodę, której w naszym kraju nikt nie jest w stanie zagwarantować.


Miejscem godnym polecenie jest z pewnością Ciechocinek (dużo propozycji tu ), położony w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejscowość turystyczna i uzdrowiskowa które słynie z dużej liczby ciekawych miejsc i zabytków, na przykład Grota solankowa, Dworek Prezydentów RP, Parku Zdrojowego i Tężniowego, oraz pijali wód Mineralnych. Nie bez przyczyny co roku Ciechocinek odwiedzany jest przez tysiące turystów, zwłaszcza osób schorowanych, mających dolegliwości układu oddechowego i krążeniowego a także osób starszych. Przyjeżdżają nie tylko wypocząć, ale przede wszystkim podreperować swoje zdrowie. Noclegi w Ciechocinku możemy znaleźć na stronach internetowych, a także w punktach informacyjnych i turystycznych miasteczka. Wakacje nad polskim morzem

Wakacje nad polskim morzem to z pewnością duża okazja do poprawy swojego samopoczucia, odporności i wyciszenia się. Stoi za tym uzdrowicielska moc jodu, z powodu którego wypoczynek nad morzem jest wybawieniem dla często chorujących dzieci. Dokonując wyboru miejscowości nadmorskiej często dobrze jest się kierować atrakcjami turystycznymi, baza noclegową a także urokliwości linii brzegowej i plaż. Miejscem do którego warto się wybrać jest z pewnością Rewal.

Rewal jest nadmorskim miasteczkiem wypoczynkowym, położonym w województwie zachodniopomorskim. Ciekawostką odróżniającą tą miejscowość od szeregu innych, często bardziej znanych jest baza rybacka i antropopresja wydm. Ceny w Rewalu nie są bardzo wygórowane i często niższe niż w innych turystycznych miejscowościach. Noclegi Rewal także są przygotowane na przyjazd turystów gwarantując wypoczynek za niewielkie pieniądze.

Zwykle nie tak popularne miejscowości w Polsce - takie jak Rewal czy Ciechocinek zaskakują nas swoją niepozornością i pięknymi miejscami. Za wyjątkiem relaksu podreperujemy tutaj także swoje samopoczucie nie rujnując przy tym portfela.
Podpatrzone na: Eholiday.pl
Wprowadził: A.T.
18-07-12 10:38:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.