Do jakiego kraju wybrać się na wakacje w tym roku?

Praca w okresie wiosenno- letnim to istna męka. Jak możemy się skoncentrować na zawodowych powinnościach, kiedy za oknem króluje taka cudowna aura? Ale kiedy tylko mamy okazję, odcinamy się od codziennych zajęć i myślimy o tegorocznym urlopie. Wielu z nas ma schowane w najgłębszej szufladzie kolorowe katalogi biur podróży i kiedy nikt nas nie widzi, z uśmiechem na twarzy je studiujemy, wyszukując atrakcyjnych propozycji na wczasy.


Wybór pięknych miejsc jest, jak co roku, olbrzymi. Niekiedy bardzo ciężko zdecydować się na ten ostateczny kierunek. Ale czas płynie, musimy jak najszybciej dokonać decyzji, ponieważ jeszcze chwila i wszystkie najciekawsze turnusy będą wykupione. Gdzie, w takim razie, najkorzystniej spędzić tegoroczne wakacje? Jednym z najpopularniejszych miejsc urlopowych naszych rodaków jest z pewnością Chorwacja. Jest to niesamowicie malowniczy kraj, w którym można oglądać zarówno wspaniałe plaże, jak również majestatyczne górskie zbocza. Ukochaliśmy sobie to miejsce także przez to, że noclegi w Chorwacji nie uderzają nas aż tak bardzo po kieszeni (link do oferty). Niekiedy można trafić na naprawdę przystępną ofertę. Bardzo często jeździmy tam ze znajomymi i wynajmujemy jeden domek. Jest to spora oszczędność.

Wszystkich wędrowców od dawna pociąga Tunezja . Jest to niesamowity kraj, w którym obok historycznych ruin powstają luksusowe ośrodki turystyczne. To niezwykłe połączenie nowoczesności z orientalną kulturą od dawna kusi mnóstwo wczasowiczów, spragnionych słonecznych plaż oraz egzotyki. Na pewno zachwycimy się również tutejszą kuchnią, która jest pełna ostrych przypraw.

Niezdecydowanym zawsze pozostają wakacje last minute Turcja.|Wielu z nas ma skryte w najgłębszej szufladce kolorowe katalogi biur podróży i kiedy nikt nas nie widzi, z zapałem je oglądamy, poszukując najlepszych ofert na wczasy.

landscape turkey
Wprowadził: alexispatrice
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wybór ciekawych miejsc jest, jak zawsze, wielki. Czasem niezwykle ciężko wybrać ten ostateczny kierunek. Ale czas pędzi, trzeba jak najszybciej się zdecydować, gdyż jeszcze chwila i wszystkie najciekawsze turnusy zostaną wykupione. Gdzie, w takim wypadku, najlepiej spędzić tegoroczne wakacje? Jednym z najchętniej wybieranych miejsc urlopowych naszych rodaków jest bez wątpienia Chorwacja. Jest to niesamowicie piękny kraj, w którym można podziwiać zarówno bezkresne plaże, jak również (więcej na temat) imponujące góry. Ukochaliśmy sobie ten kraj też przez to, że noclegi Chorwacja nie uderzają nas aż tak bardzo po kieszeni. Niekiedy możemy natrafić na naprawdę dobrą ofertę. Niezmiernie często jeździmy tam ze znajomymi i bierzemy jeden domek. Jest to spora oszczędność.

Wszystkich podróżników od stuleci fascynuje Tunezja. Jest to niesamowity kraj, w którym zaraz koło zabytkowych ruin powstają ekskluzywne ośrodki turystyczne. To niezwykłe połączenie nowoczesności z orientalną kulturą od lat przyciąga rzesze wczasowiczów, spragnionych bezkresnych plaż i egzotyki. Na pewno zachwycimy się również tutejszą kuchnią, która obfituje w ostre przyprawy.


Niezdecydowanym zawsze pozostają wakacje z Eccoholiday last minute. Bez wątpienia, jest to kraj stworzony do wypoczynku. Wszyscy miłośnicy plażowania oraz morskich kąpieli będą zadowoleni. Jest to również państwo o wspaniałej, wielowiekowej historii. Odnajdziemy tu dużo ciekawych zabytków oraz zjawisk kultury. To przecież na terenie Turcji leży homerowska Troja. Trzeba również przeznaczyć kilka dni na zwiedzanie niesamowitego miejsca jakim jest Stambuł,miasto ulokowane na dwóch kontynentach.
18-06-22 14:43:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.